Ohňová show – Tanec s ohňom

Mystická ohňová show je obľúbeným prvkom rôznych eventov. Ohňovej show sa venujem už zhruba desať rokov. Moje skúsenosti vznikli počas desiatok vystúpení na rozličných typoch akcií. S ohňovou show som precestovala viacero krajín a spolupracovala s viacerými ohňovými skupinami a cirkusovými skupinami.

Často pripravujem show na mieru na konkrétnu akciu. Viem prispôsobiť hudbu aj kostým téme eventu, ktorého bude moja show súčasťou. Pre rodinné podujatia ladím vystúpenie skôr rozprávkovo, pre elegantné večierky viac rafinovane a moderne.

Ohňová show ktorú robím môže byť ako samostatný vstup alebo viacero kratších vstupov po sebe. V mojej show používam veľa rôznych ohnivých náčiní: hula hoops, poi, ohnivé laná, palice, vejáre, levistick, či dragonstaff. Vďaka tomu, že mením rôzne ohnivé náčinia, viem spraviť zaujímavú sólo show až do celkovej dĺžky 15-17 minút. Niekedy zase vystupujem viackrát za noc s kratšími vstupmi.

V závere show, pokiaľ to dovolia technické podmienky priestoru, používam pyroefekty. Vždy dbám v prvom rade na bezpečnosť a čistotu práce. Pri príprave show je nevyhnutné miesto na prezlečenie kostýmu a priestor, kde si pripravím ohňové vybavenie.

Pokiaľ máte nejaké ďalšie otázky k mojej oňovej show, neváhajte sa ma spýtať


Ohňová show – Video ukážka

Viac video ukážok zo show TU

Rezervačný formulár


Ohňová show – Fotogaléria